NAUKA PIERWSZEGO TAŃCA DLA NARZECZONYCH

Nie wiecie z której strony podejść do tematu pierwszego tańca?

Pozwólcie sobie pomóc !

Oferujemy Wam :

  • Stworzenie oryginalnej i niepowtarzalnej choreografii na PIERWSZY TANIEC podczas Waszego wesela lub naukę podstawowych figur, tak abyście mogli poczuć się komfortowo na środku parkietu

  • Naukę dostosowaną do Waszych potrzeb

  • Stałą obecność DWÓCH instruktorów (partner oraz partnerka) podczas zajęć, co czyni naukę o wiele SZYBSZĄ i EFEKTYWNĄ

  • Konsultację i porady co do wyboru muzyki na pierwszy taniec wraz z darmową obróbką wybranego utworu

  • Możliwość dojazdu na próbę na sali weselnej (Lublin i okolice)

  • W miarę możliwości oraz dostępnych terminów przyjmujemy również pary "last minute"

  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEJ PARY, WASZYCH ŻYCZEŃ ORAZ MOŻLIWOŚCI 

 

Poniżej zobaczycie naszą ofertę weselną na najbliższy sezon 2022 

 

​​​​​​​​​​​​​​Profesjonalizm

​​​​​​​​​​​​​​Oszczędność czasu

100 % satysfakcji

oferujemy wam do wyboru 3 pakiety 

Oferta BASIC

Pakiet Silver

Pakiet Premium

Nasze przykładowe realizacje 

Pakiet SILVER jest doskonałym wyborem dla par, które planują ułożyć ok. 2 - 2,5 minutowy układ na swój pierwszy taniec. Pięć lekcji jest niezbędne do swobodnego opanowania kroków. Na pierwszej lekcji poznamy podstawy wybranego tańca oraz omówimy Wasz pomysł na niego. Na drugiej i trzeciej lekcji będziemy układać kroki w choreografię dopasowaną do Waszych potrzeb i możliwości. Na czwartej i piątej lekcji poprawimy wszystkie detale aby Wasze wykonanie nabrało odpowiedniego wyglądu. Na zajęciach gwarantujemy stałą obecność pary - dwóch instruktorów, dzięki czemu sama nauka przebiega szybciej.  Będziecie mogli z nami porozmawiać o wyborze muzyki, zapytać nas, która piosenka byłaby najlepsza na oraz poprosić o skrócenie utworu. Każda lekcja dla nowożeńców odbywa się w systemie lekcji indywidualnych, dlatego dopasujemy termin tak aby było dla Was najlepiej. Ponadto, posiadając wykupiony pakiet lekcji będziecie mieli pierwszeństwo terminów. 

Płatność za cały pakiet silver odbywa się na pierwszej lekcji i obejmuje pięć spotkań. Płatność pakietowa gwarantuje stałą oraz niższą cenę lekcji (Oszczędność do 30 zł).  Oferujemy wybór pakietu pięciu lekcji 45-minutowych w cenie 380 zł lub pięciu lekcji 60-minutowych w cenie 470 zł. Jeżeli po wykorzystaniu wszystkich pięciu lekcji, chcielibyście dokupić dodatkowe spotkanie/a , będziecie mieli możliwość wykupienia ich w jeszcze niższej cenie. 

Pakiet PREMIUM jest doskonałym wyborem dla par, które planują ułożyć ok. 2 - 2,5 minutowy układ na swój pierwszy taniec oraz pragną zadbać o każdy szczegół. Pięć lekcji jest niezbędne do swobodnego opanowania kroków, a wybierając ten pakiet otrzymacie od nas również możliwość nagrania wszystkich omówionych kroków oraz układu zatańczonego przez nas do muzyki. Jest to bardzo ważny i pomocny element ponieważ najczęściej, kiedy wracamy do domu zapominamy już 30 % tego, czego przed chwilą się nauczyliśmy. Dzięki temu rozwiązaniu, unikniecie niepotrzebnych stresów. Na zajęciach gwarantujemy stałą obecność pary - dwóch instruktorów, dzięki czemu sama nauka przebiega szybciej.  Będziecie mogli z nami porozmawiać o wyborze muzyki, zapytać nas, która piosenka byłaby najlepsza na oraz poprosić o skrócenie utworu. Każda lekcja dla nowożeńców odbywa się w systemie lekcji indywidualnych, dlatego ustalimy termin tak aby każdemu pasowało. Ponadto, posiadając wykupiony pakiet lekcji będziecie mieli pierwszeństwo rezerwacji terminów. 

Płatność za cały pakiet PREMIUM odbywa się na pierwszej lekcji i obejmuje pięć spotkań. Płatność pakietowa gwarantuje stałą cenę lekcji bez dopłat.  Oferujemy wybór pakietu pięciu lekcji 45-minutowych w cenie 430 zł lub pięciu lekcji 60-minutowych w cenie 520 zł.

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

www.facebook.com/lublinpierwszytaniec

Adres Email

ul. Ignacego Daszyńskiego 4a

20-250 Lublin

Gdzie jesteśmy

+48 501 868 089

telefon czynny :

pon-sob - 10:00-20:30

niedziela - 10:00-16:00

Telefon

Fan Page

info@nowaakademiatanca.pl

Kontakt z nami

mailowo : 24h/7/365

telefonicznie- codziennie w godzinach:

pon-sob - 10:00-20:30

niedziela - 10:00-16:00

Oferta BASIC jest naszą najbardziej podstawową ofertą i skierowana jest do par które zaczynają w ostatnim momencie lub wiedzą, że przyjdą na lekcje tańca mniej niż 5 razy lub zaczną uczyć się tańczyć na wiele miesięcy przed weselem i wolą rozliczać się z lekcji na lekcję. Na zajęciach gwarantujemy stałą obecność pary  dwóch instruktorów, dzięki czemu sama nauka przebiega szybciej.  Będziecie mogli z nami porozmawiać o wyborze muzyki, zapytać nas, która piosenka byłaby najlepsza na Wasz pierwszy taniec oraz poprosić o skrócenie utworu. Każda lekcja dla nowożeńców odbywa się w systemie lekcji indywidualnych, dlatego dopasujemy termin tak aby każdemu pasowało.

Płatność odbywa się po każdej lekcji. Oferujemy wybór lekcji 45-minutowych w cenie 80 zł oraz lekcji 60-minutowych w cenie 100zł.

Choreografia Walca Angielskiego z niespodzianką w postaci Jive na koniec w wykonaniu Michała i Karoliny.

Choreografia autorstwa Lorenzo Izzo i Magdaleny Lubaszewskiej.

Disco samba w wykonaniu Patryka i Karoliny było połączeniem ułożonych kroków na wstępie i zakończeniu oraz improwizacji w środku piosenki na krokach tańca użytkowego.

Pomysł autorstwa Lorenzo Izzo i Magdaleny Lubaszewskiej.

Najczęściej zadawane pytania