Nasz zespół

O nas

Jesteśmy tancerzami tańca towarzyskiego od 20 lat.  Posiadamy najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S" oraz tytuł mistrzów Polski w kategorii show w tańcach latynoamerykańskich. Nadal jesteśmy aktywnymi zawodnikami na turniejach na całym świecie. Szkolimy się jako para zawodowo tańcząca, a spotkaliśmy się we Włoszech i przez pewien czas reprezentowaliśmy ten kraj. We Włoszech również prowadziliśmy oddział szkoły tańca w Modenie w ramach większej sieci Danzaland. W 2018 roku rozpoczęliśmy działalność pod szyldem "ML Dance Studio" w niewielkim studiu na lubelskim Majdanku. Duże zainteresowanie naszym sposobem prowadzenia zajęć przekonało nas do otwarcia nowej lokalizacji na ul. I. Daszyńskiego 4a, gdzie możemy dzielić się naszą wiedzą oraz pasją do tańca z większą ilością uczniów. Od ponad 5 lat jesteśmy członkami elitarnego klubu sportowego Team Diablo niedaleko Bolonii, gdzie pod opieką wielokrotnych mistrzów świata nieprzerwanie zgłębiamy nasze umiejętności i wiedzę o tańcu. Jesteśmy również dyplomowanymi instruktorami tańca przez Team Diablo Dance Sport Institute  oraz Polską Akademię Kultury i Sportu.

 

Pracujemy również z wieloma placówkami edukacyjnymi i szkołami podstawowymi w województwie lubelskim.

Przygodę z tańcem zaczął w 2003 roku w swoim rodzinnym mieście Rzymie. Posiada klasę taneczną "S" w stylu latynoamerykańskim oraz tytuł mistrza Włoch w kategorii młodzieży. W 2013 roku został wybrany do reprezentowania swojego kraju na mistrzostwach świata kategorii under 21 w Hiszpanii. Mistrz okręgu lubelskiego w 2018r. oraz Mistrz Polski Show 2019r.

Lorenzo Izzo

Przygodę z tańcem rozpoczęła w roku 2002. Posiada klasę taneczną "S" zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. W swojej karierze zdobyła liczne tytuły zarówno w Polsce jak i za granicą. Absolwentka psychologii warszawskiego uniwersytetu SWPS. Współpracowała jako tancerka przy teledyskach oraz produkcjach telewizyjnych, jak np. "X Factor", "Jaka to melodia". Mistrzyni okręgu lubelskiego w 2018r. oraz Mistrzyni Polski Show w 2019r.

Magdalena Lubaszewska

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

www.facebook.com/tksidancelublin

Adres Email

ul. Ignacego Daszyńskiego 4a

20-250 Lublin

Gdzie jesteśmy

+48 501 868 089

telefon czynny :

pon-sob - 11:00-21:00

 

Telefon

Fan Page

info@nowaakademiatanca.pl

Kontakt z nami

mailowo : 24h/7/365

telefonicznie : poniedziałek -sobota    11:00-21:00