Nasz zespół

O nas

Jesteśmy tancerzami tańca towarzyskiego od ponad 15 lat.  Posiadamy najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S". Nadal jesteśmy aktywnymi zawodnikami na turniejach na całym świecie. Szkolimy się jako para zawodowo tańcząca, a spotkaliśmy się we Włoszech i przez pewien czas reprezentowaliśmy ten kraj. We Włoszech również prowadziliśmy oddział szkoły tańca w Modenie w ramach większej sieci Danzaland. Od ponad 5 lat jesteśmy członkami elitarnego klubu sportowego Team Diablo niedaleko Bolonii, gdzie pod opieką wielokrotnych mistrzów świata nieprzerwanie zgłębiamy nasze umiejętności i wiedzę o tańcu. Jesteśmy również dyplomowanymi instruktorami tańca przez Team Diablo Dance Sport Institute  oraz Polską Akademię Kultury i Sportu.

 

Pracujemy również z wieloma placówkami edukacyjnymi, m.in.:

-Szkoła Podstawowa w Skrzynicach

-Szkoła Podstawowa w Pliszczynie

-Szkoła Podstawowa w Firleju

 

 

 

Przygodę z tańcem zaczął w 2003 roku w swoim rodzinnym mieście Rzymie. Posiada klasę taneczną "S" w stylu latynoamerykańskim oraz tytuł mistrza Włoch w kategorii młodzieży. W 2013 roku został wybrany do reprezentowania swojego kraju na mistrzostwach świata kategorii under 21 w Hiszpanii. Od 3 lat partner taneczny Magdaleny. Ponadto miłośnik salsy i bachaty, której chętnie uczy w Polsce dodając swojego włoskiego temperamentu. 

Lorenzo Izzo

Przygodę z tańcem rozpoczęła w roku 2002. Posiada klasę taneczną "S" zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. W swojej karierze zdobyła liczne tytuły zarówno w Polsce jak i za granicą. Absolwentka psychologii warszawskiego uniwersytetu SWPS. Współpracowała jako tancerka przy teledyskach oraz produkcjach telewizyjnych, jak np. "X Factor", "Jaka to melodia". Aktualnie wraz z Lorenzo zajmują 7 pozycję w rankingu najlepszych polskich par w stylu latynoamerykańskim.

Magdalena Lubaszewska

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

www.facebook.com/lublinpierwszytaniec

biuro@mldancestudio.pl

ul. Droga Męczenników Majdanka 74

1. piętro , lokal nr 103

tel. 501 868 089

KONTAKT