KONTAKT

ul. Droga Męczenników Majdanka 74

1. piętro , lokal nr 103

tel. 501 868 089

www.facebook.com/lublinpierwszytaniec

biuro@mldancestudio.pl

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe

Magdalena Lubaszewska

Przygodę z tańcem rozpoczęła w roku 2002. Posiada klasę taneczną "S" zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. W swojej karierze zdobyła liczne tytuły zarówno w Polsce jak i za granicą. Absolwentka psychologii warszawskiego uniwersytetu SWPS. Współpracowała jako tancerka przy teledyskach oraz produkcjach telewizyjnych, jak np. "X Factor", "Jaka to melodia". Aktualnie wraz z Lorenzo zajmują 7 pozycję w rankingu najlepszych polskich par w stylu latynoamerykańskim.

Lorenzo Izzo

Przygodę z tańcem zaczął w 2003 roku w swoim rodzinnym mieście Rzymie. Posiada klasę taneczną "S" w stylu latynoamerykańskim oraz tytuł mistrza Włoch w kategorii młodzieży. W 2013 roku został wybrany do reprezentowania swojego kraju na mistrzostwach świata kategorii under 21 w Hiszpanii. Od 3 lat partner taneczny Magdaleny. Ponadto miłośnik salsy i bachaty, której chętnie uczy w Polsce dodając swojego włoskiego temperamentu. 

Jesteśmy tancerzami tańca towarzyskiego od ponad 15 lat.  Posiadamy najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S". Nadal jesteśmy aktywnymi zawodnikami na turniejach na całym świecie. Szkolimy się jako para zawodowo tańcząca, a spotkaliśmy się we Włoszech i przez pewien czas reprezentowaliśmy ten kraj. We Włoszech również prowadziliśmy oddział szkoły tańca w Modenie w ramach większej sieci Danzaland. Od ponad 5 lat jesteśmy członkami elitarnego klubu sportowego Team Diablo niedaleko Bolonii, gdzie pod opieką wielokrotnych mistrzów świata nieprzerwanie zgłębiamy nasze umiejętności i wiedzę o tańcu. Jesteśmy również dyplomowanymi instruktorami tańca przez Team Diablo Dance Sport Institute  oraz Polską Akademię Kultury i Sportu.

 

Pracujemy również z wieloma placówkami edukacyjnymi, m.in.:

-Szkoła Podstawowa w Skrzynicach

-Szkoła Podstawowa w Pliszczynie

-Szkoła Podstawowa w Firleju

 

 

 

O nas

Nasz zespół